Acer Aspire Laptop, Shes 20 cope Lloptop te ardhura nga Gjermonia. Performancat Hp elitebook p Ekranin 14 inch H.

aksesore per kompjutera

Shes lenovo thinkpad i5 Core i5 gjenerata 4 gb hdd 4gb ram memory Shes 2 lloptopa te Riii nga Gjermania. Shes kompjuterin nga Gjermania i rii Me kete performanca Llaptop Dell punon por ka nevoje per diqka pak te rregullohet, nuk ka drite ne monitor.

Shes 20 lloptopa nga Gjermania Toshiba Core i5 gen Shitet macbook pro Lloptop hp model 15'6inch Core i5 2. Shiten 10 lloptopa dell te Ri nga Gjermania. Toshiba Satellite Windows 10 Pro Ekrani Core i5 Vpro gen-4 2. Shes 2 lloptopa dell nga Gjermania. Procesori Core iM 4 x Up To 3. Shes 20 lloptopa te ri pa perdore performancat jan keto. Core i5 2. Vrejte pres vetem blers serioz faleminderit per mirkuptim. Performancat HP probook b ek. Acer Aspire Ekrani Toshiba Satellite L Ekrani Shes lloptopat Dell dell core i5 14 inch gb hdd mb grafike 4gb ram Bateria ne rregull, adapte.

Kemi laptopa nga norvexhia Brendet e njohura si dell hp asus acer Dual core 4 ram Core2duo 4 ram Cor.

Çfarë është më e mirë dyshek - shkumë poliuretani apo pranverë: Secrets e zgjedhjes

Dicka e vecant per tregun vendasmini pc lenovo thinkcenter m83 tiny desktop. Okazion vetem pak dite urgjent!!! Procesor i5 gjenerata e 3 quad core unlocked!!!! Shiten llaptoi HP dhe tableti Samsung. Tableti Sa. Me Marrveshje. Kompjutera i7 u nvidia mx 8 gb ram ddr4 shesh laptop asus vivobook i7 u me 8 gb ram ddr4.

Kompjutera te rinj

Kompjutera Llaptop asus Shitet llaptop asus i rijtun Prizren Sot, Kompjutera Laptop Dell, 25 euro, ka nevoje mu rregullu pak Llaptop Dell punon por ka nevoje a��k pozisyonlar diqka pak te rregullohet, nuk ka drite ne monitor.

Kompjutera Macbook pro retina display force trakpad Shitet macbook pro Shporta Ime. Lista e Deshirave. Kancelari Dosje Mbajtese dhe organizuese Mjete shkollore Blloqe dhe fletore Lapsa dhe stilolapsa Aksesore te ndryshem. Shtepia dhe kopshti Elektroshtepiake dhe mjete Ene kuzhine Mobilje Aksesore per kafshe shtepiake Arredim dhe dekor Tualeti Dhoma e gjumit Detergjente Kopshti dhe ambjentet e jashtme.

Makina dhe udhetime. Shendeti dhe Bukuria Kujdesi per floket Kujdesi per fytyren Kujdesi per trupin Produkte profesionale Aksesore professional Mjekesore Parfume dhe deodorante Kujdesi per duart Make up Kujdesi oral Produkte me baze bimore.

Sport Veshje sportive per femra Veshje sportive per meshkuj Aksesore Pajisje palestre Suplemente Veshje sportive per femije Produkte dhe aksesor plazhi Suplemente natyrale. Bli Tani. Dedikim ne gur. Kepuce me take komode. Kompozime me trendafila. Paisja tonifikuese 5 ne 1.

Smart Watch per femije Q Vitamine C. Shtepia dhe zyra. Per femra. Koleksioni Dimer Per meshkuj. Koleksioni i ri per meshkuj. Per femije. Shendeti dhe Bukuria. Mini Kufje me bluetooth. Art dhe Suvenire. Sport dhe Argetime. Palestra ne shtepine tuaj. Super Ulje. Instagram - ebuy. X mbyll. Regjistrohu me ane te facebook. Ju lutem prisni Markat tona A-Z:. Harta e ebuy.Shporta Ime. Lista e Deshirave. Kancelari Dosje Mbajtese dhe organizuese Mjete shkollore Blloqe dhe fletore Lapsa dhe stilolapsa Aksesore te ndryshem.

Stop - Shkoze/ Teleperformanca dhuron kompjutera per shkollen “Marie Logoreci”! (03 janar 2020)

Shtepia dhe kopshti Elektroshtepiake dhe mjete Ene kuzhine Mobilje Aksesore per kafshe shtepiake Arredim dhe dekor Tualeti Dhoma e gjumit Detergjente Kopshti dhe ambjentet e jashtme. Makina dhe udhetime. Shendeti dhe Bukuria Kujdesi per floket Kujdesi per fytyren Kujdesi per trupin Produkte profesionale Aksesore professional Mjekesore Parfume dhe deodorante Kujdesi per duart Make up Kujdesi oral Produkte me baze bimore.

Sport Veshje sportive per femra Veshje sportive per meshkuj Aksesore Pajisje palestre Suplemente Veshje sportive per femije Produkte dhe aksesor plazhi Suplemente natyrale. Rendit sipas:. Laptop HP G6. Laptop HP Pavilion G7. Headset Gaming Redragon Scylla H Mbajtese qafe dhe mesi per telefonin. UPS Smart va. Bateri per Samsung Galaxy s4. Mousepad Gaming Redragon Archelon M. Mouse Gaming Redragon Centrophorus M Mouse gaming Redragon Hydra M Keyboard Gaming Redragon Asura K Pajisje elektronike Kompjutera dhe tablete Monitore 8.

Modem dhe internet 8. Aksesore Motherboard 4. Hard Disk Laptop Desktop Tablet 4. Lojra elektronike Shes lloptopat Dell dell core i5 14 inch gb hdd mb grafike 4gb ram Bateria ne rregull, adapte. Acer Aspire Laptop, Shes 20 cope Lloptop te ardhura nga Gjermonia.

Performancat Hp elitebook p Ekranin 14 inch H. Shes lenovo thinkpad i5 Core i5 gjenerata 4 gb hdd 4gb ram memory Shes 2 lloptopa te Riii nga Gjermania.

Shes kompjuterin nga Gjermania i rii Me kete performanca Llaptop Dell punon por ka nevoje per diqka pak te rregullohet, nuk ka drite ne monitor. Shes 20 lloptopa nga Gjermania Toshiba Core i5 gen Shitet macbook pro Lloptop hp model 15'6inch Core i5 2. Shiten 10 lloptopa dell te Ri nga Gjermania. Toshiba Satellite Windows 10 Pro Ekrani Core i5 Vpro gen-4 2.

Shes 2 lloptopa dell nga Gjermania. Procesori Core iM 4 x Up To 3. Shes 20 lloptopa te ri pa perdore performancat jan keto. Core i5 2. Vrejte pres vetem blers serioz faleminderit per mirkuptim. Performancat HP probook b ek. Acer Aspire Ekrani Toshiba Satellite L Ekrani Kemi laptopa nga norvexhia Brendet e njohura si dell hp asus acer Dual core 4 ram Core2duo 4 ram Cor.

Shiten llaptoi HP dhe tableti Samsung. Tableti Sa. Me Marrveshje. Kompjutera Llaptop asus Shitet llaptop asus i rijtun Prizren Sot, Kompjutera Laptop Dell, 25 euro, ka nevoje mu rregullu pak Llaptop Dell punon por ka nevoje per diqka pak te rregullohet, nuk ka drite ne monitor. Kompjutera Macbook pro retina display force trakpad Shitet macbook pro Ju lutem plotesoni te dhenat tuaja!

aksesore per kompjutera

Ju lutem shkruani mesazhin qe deshironi te dergoni! Ju lutem plotesoni numrin e telefonit ose email! Ka ndodhur nje gabim, ju lutem provoni me vone! Nese ju duhet nje pergjigje e menjehershme, ju lutem na kontaktoni ne numrin e telefonit:.

aksesore per kompjutera

Shporta Ime. Lista e Deshirave. Kancelari Dosje Mbajtese dhe organizuese Mjete shkollore Blloqe dhe fletore Lapsa dhe stilolapsa Aksesore te ndryshem. Shtepia dhe kopshti Elektroshtepiake dhe mjete Ene kuzhine Mobilje Aksesore per kafshe shtepiake Arredim dhe dekor Tualeti Dhoma e gjumit Detergjente Kopshti dhe ambjentet e jashtme. Makina dhe udhetime.

Shendeti dhe Bukuria Kujdesi per floket Kujdesi per fytyren Kujdesi per trupin Produkte profesionale Aksesore professional Mjekesore Parfume dhe deodorante Kujdesi per duart Make up Kujdesi oral Produkte me baze bimore.

Sport Veshje sportive per femra Veshje sportive per meshkuj Aksesore Pajisje palestre Suplemente Veshje sportive per femije Produkte dhe aksesor plazhi Suplemente natyrale. Cmimet jane ne leke te reja.

Kodi: MIC Mesazhi u dergua me sukses! Ju do te kontaktoheni nga stafi i ebuy. Ky produkt nuk mund te porositet! Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.

Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve. Ju mund te pelqeni edhe.

Ushqyes per Kamera 12V 2 A. MP3 me bluetooth me 1 porta USB. Mp3 me bluetooth per makine G7 Origjinal. Ore tavoline.B Shtange e vogel kg ku mund te sterviten muskujt e kraheve,gjoksit,bicepsi,tricepsi,supet,trapezoidet,shpina,kembet B Shitet banak per lokal euro B Shiten llastiqe per stervitje.

B Shiten gira te reja me filetim nga 9 kg secila. B Shiten gira B Maska antivirus kirurgjikale cilesore me shumice. B Shitet stol shtange, me pozicione te ndryshme,perdoret dhe per gira,muskuj barku,stervitjen e muskujve te kembes.

B Shitet hekur tek montohet ne mur ne ambjentet e shtepise. B Oferte!!!! Dritare te bedhaja si dhe artikuj te ndryshem per kondicioner te perdorura ne shitje arme gjahu ne shitje frigorifer banak te perdorura makina qepse te perdorura inkubator per zogj ne shitje rroba me shumice ne turqi paisje per parukeri te perdorura urime per syneti gjenerator te perdorur ne shitje vegla palestre te perdorura.

Identifikohu Regjistrohu! Publiko Njoftim al English Albanian Italian.

aksesore per kompjutera

Rregullat - Reklama - Rreth nesh - Publiko Njoftim. Per te gjithe ju individ, punonjes apo sipermarres qe deshironi te merrni nje leje qarkullimi me makine duhet te aplikoni online. Opsione Publiko Njoftim 35 lexues 1 njoftime ne pritje. Tregu-dritare te bedhaja Dritare te bedhaja si dhe artikuj te ndryshem per kondicioner te perdorura ne shitje arme gjahu ne shitje frigorifer banak te perdorura makina qepse te perdorura inkubator per zogj ne shitje rroba me shumice ne turqi paisje per parukeri te perdorura urime per syneti gjenerator te perdorur ne shitje vegla palestre te perdorura.

A keni ndonje gje per te shitur? Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni! Publiko Njoftim.Shporta Ime. Lista e Deshirave. Kancelari Dosje Mbajtese dhe organizuese Mjete shkollore Blloqe dhe fletore Lapsa dhe stilolapsa Aksesore te ndryshem. Shtepia dhe kopshti Elektroshtepiake dhe mjete Ene kuzhine Mobilje Aksesore per kafshe shtepiake Arredim dhe dekor Tualeti Dhoma e gjumit Detergjente Kopshti dhe ambjentet e jashtme.

Makina dhe udhetime. Shendeti dhe Bukuria Kujdesi per floket Kujdesi per fytyren Kujdesi per trupin Produkte profesionale Aksesore professional Mjekesore Parfume dhe deodorante Kujdesi per duart Make up Kujdesi oral Produkte me baze bimore. Sport Veshje sportive per femra Veshje sportive per meshkuj Aksesore Pajisje palestre Suplemente Veshje sportive per femije Produkte dhe aksesor plazhi Suplemente natyrale.

Rendit sipas:. NEW Shperndares Wireless me 2 antena.

Pajisje për Gaming

NEW Shperndares Wireless me 1 antene. SSD Kingston Gb. Kufje me wireless S Shperndares WiFi. Tavoline portative per Laptop. Hard Disk gb Maxtor. Tablet Leagoo Leapad X.

Hoverboard Nilox Doc 2 Plus White 6. Hoverboard Nilox Doc 1 Yellow 6. Keyboard Gaming Redragon Devarajas. Smart Bracalet HI origjinale. Mp3 per makine me dy baza per karikim dhe USB. Mini tastiere multifunksionale 3 ne 1. Boks multifunksionale Wave. Pajisje elektronike Kompjutera dhe tablete Monitore 8.


Replies to “Aksesore per kompjutera”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *